Dawn of the Lost Continent: Zmiany systemowe

6 grudnia to nie tylko nowy teren, ale i zmiany systemowe.

Najnowszy update wprowadzi wiele zmian w systemie, ale nie tylko. Więcej informacji znajdziecie w poniższym wpisie.

Wardrobe zamieni się w Showroom

Obecny Wardrobe zostanie rozbudowany o kolejne zakładki, w których będziecie mogli zbierać skiny do broni oraz pety. Dlatego też zmienia swoją nazwę na Showroom. Aby włożyć do niego itemy nadal musicie posiadać aktywną premkę (Premium Membership).

W niedalekiej przyszłości jest szansa na to, aby Showroom był dostępny dla wszystkich graczy, bez żadnych ograniczeń. Więcej informacji na ten temat pojawi się już wkrótce.

Humble Brag

Jeśli uda się Wam (lub komuś w pobliżu) ulepszyć itemy, zdobyć specjalną nagrodę albo acheivement, pojawi się specjalne okienko. Dzięki temu każda osoba w okolicy będzie mogła kliknąć i podejrzeć Wasz item/acheivement. Okienko to zniknie samoczynnie, jeśli w ciągu jakiegoś czasu nie pojawi się kolejne „ogłoszenie”. Aby zobaczyć historię tych ogłoszeń, musicie kliknąć w przycisk „See more”.

Nagrody czasowe

Nowy system będzie nagradzał te osoby, które się zalogują do gry i chwilę pograją. Gdy uda się Wam spełnić wymagania czasowe będziecie mogli zdobyć nagrodę z nowej zakładki w menu – „Login Reward”. Osoby z aktywnym Premium będą mogły dostać dodatkowe nagrody.

Czas potrzebny do odebrania nagrody sumuje się, wyjątkiem jest czas spędzony w Arena Lobby. System resetuje się każdego dnia o 6:00 (czasu serwera).

Grupowanie itemów

Obecnie jeśli chcecie zamienić Naryu Coins w Naryu Silver musicie kliknąć prawym przyciskiem myszy na 20 Naryu Coins. Od tego update’u będziecie mogli zamienić wszystkie itemy za jednym zamachem.

Przełączanie myszki

Jeśli chcieliście kliknąć myszką w dowolną ikonkę, np. Hongmoon Store, musieliście przytrzymywać Alt. Od tej pory będziecie mogli zrobić to przy użyciu Caps Lock’a, ale nie trzeba będzie trzymać go wciśniętego :)

Oczywiście, aby korzystać z tego udogodnienia musicie mieć sterowanie w trybie „Blade & Soul Mode”.

Nowe Soul Badge

Nowy sezon Tower of Infinity („Season of Glory”) rozpocznie się 6 grudnia. Każda klasa otrzyma dwie nowe Heroic Soul Badges – Glory i Sagewood. Można je połączyć z już istniejącymi, aby stworzyć legendarne Badge o nazwach: Limitless, Invincible, Ancestral oraz Undying.

Osobisty Damage Meter

Od teraz będziecie mogli zobaczyć własny damage meter w fioletowych instancjach (Normal Mode). Istniejący damage mater z Mushin’s Tower oraz rajdów nadal będzie się pojawiał.

Nie zapomnijcie zarejestrować się na stronie, aby zdobyć darmowy Lost Continent Explorer’s Pack! Macie czas tylko do jutra!

Źródło: link .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *