tapeta assassin

Dawn of the Lost Continent: Nowe umiejętności

Już 6 grudnia dostaniecie nowe umiejętności – Hongmoon Ultimate Skills!

Po zdobyciu 55 poziomu odblokujecie dostęp do nowych i bardzo potężnych skilli. Umiejętności te pozwolą Wam zmiażdżyć przeciwników, a niekiedy również wspomóc sojuszników.

Od razu po wbiciu 55 poziomu uzyskacie dostęp do nowych skilli. Będziecie mogli ich używać dopiero po tym jak zapełnicie Hongmoon Focus (niebieski pasek, który znajduje się pod życiem Waszej postaci). Hongmoon Focus uzupełnia się sam, ale możecie ten proces przyspieszyć poprzez używanie standardowych skilli.

Gdy Hongmoon Focus osiągnie poziom 100% będziecie mogli użyć specjalnego skilla, ale będzie to Was kosztowało cały Focus jaki do tej porty zebraliście. Niestety umiejętności te mogą zostać przerwane, co wiąże się z utratą zebranego Focus’a.

Poniżej znajduje się lista wszystkich Hongmoon Ultimate Skills wraz z informacją jakiego przycisku musicie użyć, aby je aktywować:

Assassin

Blink Step Blind Step [B]

Pozwala na pięciokrotne użycie dasha. Dodatkowo pozwala uniknąć nadchodzących ciosów.

Shadow Step

Shadow Step [G]

Pozwala na przejście w niewidzialność. Po użyciu, przez krótką chwilę, możecie użyć Viper Fang.

Viper Fang

Viper Fang [G] – wymaga przejścia w Shadow Step

Dzięki niemu zadacie swojemu przeciwnikowi ogromny damage.

Blade Dancer

Giga Sword

Giga Sword [G]

Przywołuje ogromny miecz, który zadaje ogromny damage przeciwnikom. Dodatkowo pozwala uniknąć trzech ataków od przeciwników (w trakcie używania skilla).

Black Hole

Black Hole [B]

Przywołuje czarną dziurę, która przyciąga przeciwników i daje im daze. Oprócz tego każda osoba z party, która atakuje obezwładnionych wrogów, odnawia sobie Hongmoon Focus.

Blade Master

Storm Surge

Storm Surge [G]

Przywołuje miecze, które podczas kilku ataków zadają ogromny damage. Dodatkowo pozwala uniknąć do trzech ataków od przeciwników (w trakcie używania skilla).

Lightning Surge

Lightning Surge [B]

Pozwala użyć dasha do pięciu razy. Oprócz tego zadaje duży damage oraz zostawia za Blade Masterem ślad ognia i błyskawic.

Destroyer

Axe Frenzy

Axe Frenzy [G]

Wzmacnia topór i wykonuje serię ataków, zadających duży damage. Do tego Destroyer staje się niezniszczalny przez krótki okres czasu.

Eye of the Storm

Eye of the Storm [B]

Rzut toporem w cel, który przez jakiś czas zadaje damage przeciwnikom znajdującym się w promieniu 5 metrów. Oprócz tego daje stuna i zmniejsza szybkość poruszania się przeciwników.

Force Master

Sacred Flames

Sacred Flames [G]

Łączy potęgę lodu i ognia, aby następnie uwolnić smoki zadające ogromny damage przeciwnikom.

Glacier

Glacier [B]

Dookoła Force Mastera powstaje ogromny, lodowy obszar, który schładza wszystkich przeciwników znajdujących się w obszarze jego działania.

Gunslinger

Flare

Flare [B]

Wypuszcza jasne światło, które na kilka sekund oślepia przeciwników.

Snipe

Snipe [G]

Pozwala używać karabinu, który ma ogromny zasięg. Z czasem jego zasięg się zmniejsza, ale jednocześnie ataki zadają większy damage.

Kung Fu Master

Eight Talons

Eight Talons [G]

Dash do przeciwnika, który zadaje duży damage z następujących po nim ataków. Oprócz tego pozwala uniknąć do trzech ataków (w trakcie używania skilla).

Aftershock

Aftershock [B]

Doskok do przeciwnika. Uderzenie w ziemię zadaje damage, zmniejsza movement speed przeciwników i jednocześnie podbija ich w górę. Oprócz tego zwiększa się movement speed Kung Fu Mastera i za każdy hit zadany przeciwnikom regeneruje się Hongmoon Focus.

Soul Fighter

Soul Surge

Soul Surge [G]

Pozwala użyć serii ataków, które zadają ogromny damage i zwiększają poziom Chi. Po pokonaniu przeciwnika regeneruje się pewna ilość Hongmoon Focus.

Harmonize

Harmonize [B]

Dookoła Soul Fightera pojawia się obszar, który przez kilka sekund leczy każdą osobę z party (w tym Soul Fightera). Wszystkie osoby, na które działa Harmonize dostają dodatkowe buffy – zwiększa się ich maksymalne hp, a także defense. Oprócz tego użycie skilla pozwala Soul Fighterowi uniknąć do trzech ataków (w trakcie jego trwania).

Summoner

Rumble Queen

Rumble Queen [G]

Przyzywa Queen Rumblebee, która wybucha w momencie uderzenia przeciwnika. Zadaje w ten sposób duży damage i dodatkowo regeneruje Hongmoon Focus (za każdy hit jaki otrzymają przeciwnicy).

Besties

Besties [B]

Przez krótki czas kot może uniknąć ataków. Skill ten pozwala na użycie Party Time.

Party Time

Party Time [B]

Kot podskakuje, przy okazji wszyscy wrogowie w zasięgu aoe dostają daze. Natomiast wszystkie osoby z party mogą uniknąć ataków.

Warlock

Enthrall

Enthrall [G]

Wiąże grupę przeciwników i zadaje duży damage.

Necrotic Chains

Necrotic Chains [B]

Pozwala na skrępowanie przeciwników. Wszystkie osoby z party dostają Hongmoon Focus za każdy hit jaki zada Necrotic Chains.

Źródło: link .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *