destroyer

Destroyer

Destroyer jest doskonałą klasą dla każdego kto chce się gwałtownie zaangażować w walkę i siać spustoszenie. Jeśli chodzi o styl walki to Destroyerzy najbardziej lubią być w pierwszej linii.

Umiejętności Destroyerów skupiają się głównie na trzymaniu przeciwników pod kontrolą. Dzięki przerażającej budowie mogą osiągnąć dużą przewagę – ogłuszając, oszałamiając lub powalając przeciwników, co pozwala im skorzystać z najbardziej popisowej i typowej dla Destroyerów umiejętności: Grab. Przy minimalnym wysiłku mogą podnieść i przytrzymać w powietrzu walczącego przeciwnika. Dzięki temu mogą wykonać wiele wykończających ruchów, albo samodzielnie, albo w combo wraz z innymi członkami grupy.

Gra jako Destroyer

Destroyerzy skupiają się na zadawaniu dwóch typów obrażeń: Ziemi oraz Ciemności. Nie wszystkie umiejętności wywołują obrażenia pochodzące od żywiołów, ale te które posiadają taki efekt zadają więcej obrażeń wraz z odpowiednio dobranymi przedmiotami. Dlatego warto budować swoją postać pod te dwa typy obrażeń, które na dłuższą metę dadzą wiele korzyści, zwłaszcza gdy dojdziesz do end game’owych instancji.

Destroyerzy lubią walczyć w pierwszej linii, ale ze względu na to, że ich generowanie aggro jest bardzo słabe, nie są w stanie utrzymać uwagi swoich przeciwników. Dlatego podczas walki w grupie, ich siła oraz wysoka odporność pomagają pozostałym członkom party – Destroyerzy ratują rannych sojuszników, chronią bezbronnych przed uszkodzeniem oraz mogą się wyspecjalizować w usuwaniu różnych dolegliwości z pozostałych członków party. Oprócz tego wyróżniają się tym, że mogą rozpocząć grupowe combo, dzięki któremu ich party osiągnie przewagę nad przeciwnikiem.

Na arenie PvP, dzięki kręceniu się Destroyerzy mogą uciec ze wszystkich prób zatrzymania ich w miejscu. Grając jako Destroyer zmuś swoich przeciwników do zużycia uników, następnie zmiażdż ich przy użyciu różnych stunów lub powaleń. Dzięki temu możesz przejąć całkowitą przewagę nad nimi, pozostawiając ich całkowicie bezbronnych. Skup się na zadawaniu krytycznych obrażeń i szybko wykończ ich przy użyciu szybkich oraz celnych uderzeń toporem.

Zwykłe combo

 1. Blitz (1)
 2. Grab (F)
 3. Power Slam (Z)
 4. Upward Block (4) (Tier 4 Stage 1)
 5. Piledriver (F)

 1. Body Kick (Z) Tier 3 Stage 1
 2. Emberstomp (3) Tier 3 Stage 3
 3. Grab (F)
 4. Headbutt (X) Tier 3 Stage 1
 5. Execute (X)
 6. Knee (F) Tier 1 Stage 1

 1. Emberstomp (3) Tier 3 Stage 3
 2. Fury (E) Tier 4 Stage 1
 3. Wrath (LMB) Tier 2 Stage 1
 4. Cleave (RMB) Tier 4 Stage 3
 5. Wrath (LMB) Tier 2 Stage 1
 6. Cleave (RMB) Tier 4 Stage 3
 7. Wrath (LMB) Tier 2 Stage 1

PvP Combo

 1. Axe Sweep (4)
 2. Grab (F) Tier 3 Stage 2
 3. Emberstomp (3) Tier 3 Stage 2
 4. Blitz (1) Tier 4 Stage 1
 5. Judgement (LMB) Tier 4 Stage 2
 6. Cleave (RMB) Tier 4 Stage 2
 7. Judgement (LMB)
 8. Cleave (RMB)
 9. Ram (2) Tier 4 Stage 2
 10. Judgement (LMB)
 11. Cleave (RMB)
 12. Judgement (LMB)
 13. Cleave (RMB)
 14. Stone Shield (V) Tier 4 Stage 4
 15. Judgement (LMB)
 16. Cleave (RMB)

Źródło: link .

destroyer

2 myśli nt. „Destroyer”

 1. „Dzięki przerażającej budownie mogą osiągnąć dużą przewagę…”. Błąd w zdaniu :)

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *