warlock

Osobiste combo

Zmaksymalizuj siłę swojego bohatera przy użyciu kombinacji umiejętności.

Jako mistrz sztuk walki dysponujesz określoną ilością umiejętności, które same z siebie są potężne i śmiertelne. Jednakże bardziej doświadczeni mistrzowie sztuk walki muszą się nauczyć łączyć w serie swoje zdolności, aby były jeszcze bardziej skuteczne i druzgocące. Combo to serie spójnych, płynnych sekwencji umiejętności.

Warunkowe combo

Warunkowe combo korzystają z pewnych sekwencji umiejętności w oparciu o warunki, które zostały wywołane na Tobie lub na Twoim przeciwniku, takie jak powalenie lub ogłuszenie.

Jako przykład warunkowego combo można podać umiejętność kota Summonera nazywaną „Anklebiter”. Kiedy zostanie użyta daje przeciwnikowi powalenie i tak szybko jak to się stanie udostępnia się kolejna umiejętność „If It Fits, I Sits”, która polega na chwyceniu przeciwnika. Z kolei ta umiejętność odblokowywuje kolejną – „Headbutt”. Jeśli będziesz błyskawicznie zmieniał i łączył te umiejętności stworzysz skuteczne combo. Praktyka doprowadzi je do perfekcji!

Sytuacyjne combo

Sytuacyjne combo wykorzystują sytuację przeciwnika, na przykład gdy jest przykuty do ziemi. Mając wystarczające doświadczenie odkryjesz, które umiejętności najlepiej działają razem, oczywiście w zależności od tego co chcesz osiągnąć.

Przykładowo Force Master ma sytuacyjne combo, które po użyciu „Dragonforest” pozwala przykuć przeciwnika do ziemi. Gdy przeciwnik zostanie unieruchomiony Force Master może użyć ogniowego „Blazing Wall” w jego kierunku i będzie on otrzymywać obrażenia dopóki się nie uwolni.

Intensywne combo

Kiedy wykonasz serię ataków zada ona ogromną ilość obrażeń, otrzymasz również boost – dający innej umiejętności buff. Przykładowo kiedy Blade Master skutecznie zablokuje atak przy pomocy „Blocks”, jego umiejętność „Pierce” osiągnie maksymalny boost, który pozwoli mu odpowiedzieć atakiem na atak przy użyciu serii szybkich ataków.

Na całym Earthen Realm jest dużo mędrców, którzy wprowadzą Cię w nowe koncepcje combo. Jednak nie ma czegoś takiego jak całkowicie określone combo – masz możliwość twórczego badania i znalezienia takiego łączenia zdolności, które będą do Ciebie pasować i Twojego stylu walki.

Źródło: link .

Polska strona poświęcona grze Blade & Soul

refresh it on all site pages.