windwalking summoner

Poruszanie się w grze

Windwalking w Earthen Realm

Naucz się szybować w powietrzu, przelatywać nad wodą i wbiegać na ściany.

Mistrzowie sztuk walki są zdolni do wyjątkowych wyczynów, ale żaden nie jest bardziej podziwiany niż zdolność do przeciwstawiania się grawitacji przez windwalking. To naturalne rozszerzenie ich umiejętności jest manipulowaniem dwóch sił – zarówno ich wewnętrznego chi , jak i chi pochodzącego z naturalnego świata. Dzięki kontroli nad tymi siłami, są zdolni do  skierowania siebie ponad ziemię lub morze, i bez najmniejszego trudu potrafią szybować w powietrzu. To mistrzowskie opanowanie ich fizyki oraz duchowości, a także ich koegzystencja z otaczającym ich światem.

Wprowadzenie

W wuxia qinggong („ching-gong”) – windwalking jest możliwy do osiągnięcia tylko kiedy jesteś poza fizyczną walką. Jeśli chcesz poruszać się dużo szybciej musisz albo wcisnąć dwa dwa razy W, albo przytrzymać SHIFT, gdy biegniesz przed siebie. Windwalking pozwala podróżować nad wodą, biegać po ścianach i poruszać się w powietrzu. Ale wymaga dużej koncentracji i tym samym windwalking nie może być utrzymywany cały czas; podczas, gdy windwalking jest aktywowany, będzie pobierał staminę – zielony pasek, który pojawia się pod paskiem z HP. Wyjątkiem jest brak pobierania staminy w czasie szybowania i zamiast łagodnego opadania pozwoli Ci zregenerować staminę – łącząc te dwie umiejętności (bieganie sprintem oraz szybowanie) możesz poruszać się bardzo szybko poprzez Earthen Realm. W czasie szybowania poruszasz się wolniej niż przy bieganiu po ziemi, ale daje Ci to przewagę latania nad głowami przeciwników. Ci, którzy osiągną mistrzostwo w technice pokazanej poniżej, mogą przedłużać lot w czasie szybowania.

Podobna do tych fantastycznych umiejętności jest możliwość  do podróżowania na znacznie dłuższe dystanse poprzez aktywowanie Dragon Pulse – żółtych promieni energii, które można odnaleźć na całym świecie. Kiedy zostaną aktywowane mogą przenieść Cię na znaczne odległości – zarówno pionowo jak i poziomo – abyś dotarł do określonej lokalizacji.

Dragon Pulse

Szczególne umiejętności

Podstaw windwalking uczysz się na samym początku swojej przygody – uczysz się biegać po ziemi, a następnie szybować z gracją w przestworzach.

Gdy Twoje umiejętności się poprawią, odkryjesz sekrety dotyczące szybszego poruszania się, takie jak bieganie tuż nad wodą, poruszanie się w powietrzu z ogromną prędkością lub przeskakiwanie ponad przeszkodami.

Jednakże w bardziej zaawansowanych stadiach rozwoju, będziesz potrzebował bardziej wyspecjalizowanego treningu. Nauczysz się jak zanurkować wprost  z nieba, aby nie otrzymać żadnych obrażeń, jak zwiększyć staminę lub jak biegać po ścianach.

Windwalking dostarcza zabawnego,  interaktywnego oraz umiejętnego sposobu na poruszanie się po świecie.

Źródło: link .

Polska strona poświęcona grze Blade & Soul

refresh it on all site pages.