Grupowe combo

Praca zespołowa jest kluczem kiedy przychodzi do walki przeciwko wymagającym przeciwnikom.

Kiedy nauczysz się techniki wykonywania combo, jesteś gotowy żeby nauczyć się jak wykonywać grupowe combo i kontynuować swoją ścieżkę, aby zostać mistrzem sztuk walki. Doprowadzenie do perfekcji grupowych combo wymaga wysiłku oraz determinacji, a także wymaga zaangażowanej pracy zespołowej oraz koordynacji.

Standardowe combo

Gdy jesteś w grupie i kiedy zostaną wykonane prawidłowo, warunkowe oraz sytuacyjne combo działają normalnie przeciwko przeciwnikom oraz innym graczom.

Przykładowo Assassin może umieścić swoją Landmine w miejscu, w którym znajduje się przeciwnik, podczas gdy Summoner wysyła swojego kota (Familiar) to ataku. Assassin rozpoczyna combo poprzez wysadzenie miny i powalenie przeciwnika, to pozwala Summonerowi użyć umiejętności jego kota „If it Fitss I Sits”, aby go chwycić. Ostatecznie Assassin może zakończyć combo na tak unieruchomionym przeciwniku przy użyciu Flash Kick.

Boss combo

Z drugiej strony bossy nie tak łatwo poddają się określonym warunkom. Ci potężni wrogowie wymagają uważnej koordynacji z całą grupą, aby z powodzeniem zakończyć combo. Poniżej paska z HP bossa znajdują się dwa dodatkowe paski, które początkowo są puste i dzięki staraniom oraz koordynacji grupy mogą się wypełnić, aby nałożyć na przeciwnika pożądany warunek/stan.

Kiedy gracz użyje na bossie umiejętności, która wywoła stan taki jak oszołomienie (Daze), będzie słychać dźwięk dzwonka. Oprócz tego pojawi się powiadomienie z nazwą efektu oraz jeden z pasków statusu zaświeci się na odpowiedni kolor, który jest charakterystyczny do odpowiedniego stanu.

Boss nie jest automatycznie dotknięty tym stanem; zamiast tego jest w tym momencie podatny na tego typu efekt. W powyższym przypadku, gdzie jest na dobrej drodze do powalenie, członkowie grupy muszą zareagować bardzo szybko i użyć umiejętności, która wypełni drugi pasek pod HP, a następnie skutecznie powali przeciwnika.

Współpraca z pozostałymi członkami grupy pomoże poskromić nawet zajadłego wroga i dowiesz się, że największa siła leży w skoordynowanych atakach.

Źródło: link .

Polska strona poświęcona grze Blade & Soul

refresh it on all site pages.