yun

Wygląd postaci

Dostosuj swoją postać

Gdy już zdecydujesz się jaką rasą i klasą chcesz grać, nadchodzi czas abyś dostosował wygląd swojej postaci. Poświęć na to trochę czasu i skorzystaj z zaawansowanego kreatora postaci, jaki jest dostępny w Blade & Soul .

Podgląd

Kiedy przejdziesz do ekranu tworzenia postaci zobaczysz postać o domyślnym wyglądzie, typowym dla danej rasy. Możesz zmienić tło, aby zobaczyć jak Twoja postać będzie wyglądać w grze. Równocześnie możesz zmieniać jej pozę, oświetlenie, a także masz możliwość porównania postury swojej postaci z innymi rasami i płciami.

ekran tworzenia postaci

Głosy

Możesz wybierać spośród kilku udostępnionych głosów, których Twoja postać będzie używać podczas dialogów oraz w czasie walki. Wybierz głos, który brzmi dla Ciebie najlepiej lub który pasuje do stylu bądź motywu Twojej postaci.

Dopasowywanie wyglądu

Możesz zmienić wygląd twarzy postaci, kolor skóry, fryzurę, kolor włosów, budowę ciała, oczy, brwi, rzęsy, usta, a to tylko początek. Wiele z tych ustawień można dodatkowo regulować, aby Twoja postać była jak najbardziej dopasowana do Twoich oczekiwań – możliwości jest nieskończenie wiele. Lecz jeśli chcesz możesz się zdobyć na odwagę i użyć opcji losuj (przycisk „randomize”), który generuje losowy wygląd postaci.

edytowanie wyglądu postaci

Dopracowywanie szczegółów

Oprócz podstawowych opcji wyglądu, możesz dodatkowo dostosować drobne szczegóły, zarówno twarzy, jak i ciała swojej postaci. Chcesz mieć szczersze oczy? Mamy na to odpowiedni suwak. Chcesz zmienić wygląd podbródka? Również mamy na to suwak. Prawie każdy detal Twojej postaci może zostać zmieniony i dopasowany!

Zapisywanie i zarządzanie szablonami

Jeśli chcesz zapisać postępy swojej pracy nad postacią, możesz to zrobić korzystając z przycisku „Manage Apperance”. W tym miejscu możesz zapisywać, przeglądać oraz wczytywać wszystkie wyglądy jakie do tej pory stworzyłeś/aś. Pliki te są zapisane na Twoim dysku twardym w domyślnym folderze „Obrazy”. Dzięki temu możesz szybko i łatwo dzielić się swoimi szablonami z innymi, aby tworzyć podobnie wyglądające postaci. Możesz też je zachować dla siebie, aby je wykorzystać w późniejszym terminie.

wczytywanie i zapisywanie wyglądu

Poradnik na forum .

Źródło: link .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *