Archiwa kategorii: Blog – informacje

Szczęśliwego Nowego Roku!

Już za kilka godzin wyruszycie, aby wykonać wszystkie questy, które czekają na Was w 2016 roku. Ze swojej strony życzę Wam:

  • wspaniałego party złożonego z samych przyjaciół, którzy pójdą za Wami wszędzie,
  • niezapomnianych wspomnień, które na zawsze zostaną w Waszej pamięci,
  • odblokowania i co ważniejsze – ukończenia wszystkich achievementów, nad którymi pracujecie,
  • rozgromienia wszystkich trudności,
  • dużego i dobrego dropu.

A że już za kilkanaście dni będziemy mogli grać w B&S na europejskich serwerach, to życzę Wam:

  • aby Wasze komputery się nie wieszały,
  • żeby serwery nie lagowały,
  • żeby karty graficzne się nie grzały, a procesory dawały radę.

I najważniejsze abyście mieli wszystkie problemy głęboko w … inventory :)

Forum oraz strona Blade & Soul PL

Blade & Soul PL to polski fansite, który stworzyłam z myślą o graczach z naszego kraju. Po kilku dniach od uruchomienia strony dostałam wiadomość z pytaniem o forum. Z ciekawości rozejrzałam się po już istniejących forach i zauważyłam, że większość z nich umarła kilka lat temu. Nie znalazłam ani jednego funkcjonującego forum, na którym ludzie mogliby wymieniać się informacjami, a ostatnie posty pochodziły prawie sprzed roku. Dlatego zdecydowałam się dodać na stronie krótką ankietę z pytaniem „czy uruchomić forum?”. Kilkanaście osób odpowiedziało „tak” i to dzięki tym osobom od kilku dni możecie się rejestrować : )

Forum

Jak już wiecie od kilku dni funkcjonuje forum Blade & Soul PL , na które serdecznie zapraszam wszystkich fanów gry Blade and Soul . Zarówno osoby, które grają w B&S już od jakiegoś czasu, jak i te, które dopiero pierwszy raz usłyszały o tym tytule.

Klany/gildie

Dla osób, które chcą stworzyć własną gildię lub zamierzają rozreklamować już istniejący klan stworzyłam odpowiedni dział – „Klany”. Jeśli z różnych przyczyn nie chcecie lub nie możecie założyć własnego forum, mogę stworzyć dla Was oddzielny dział, który nie będzie widoczny dla pozostałych osób, a dostęp do niego będą miały tylko osoby z gildii. Wszystko jest kwestią dogadania się ; )

Strona

W związku z tym, że stronę tę stworzyłam z myślą o obecnych oraz przyszłych graczach liczę na cenne sugestie z Waszej strony. Napiszcie o czym chcielibyście czytać, co Was interesuje oraz czego oczekujecie. Postaram się w miarę możliwości dostosować ; )

Facebook oraz Twitter

Wszystkie wpisy ze strony pojawiają się również na Facebooku oraz Twitterze . Zapraszam do polubienia oraz obserwowania profilu Blade & Soul PL. Jeśli macie jakieś „specjalne życzenia” dajcie znać.

risu

Risu (リス)
P. S. Będę monotematyczna, ale pamiętajcie, że konstruktywna krytyka jest zawsze mile widziana i z tego co wiem nie gryzę ;)
blade & soul pl forum

Początki są zawsze trudne – polski blog o B&S

Witam serdecznie na moim blogu poświęconemu grze Blade and Soul ;)

W sumie wypadałoby napisać kilka zdań o sobie oraz o tematyce tego bloga. Może zacznę od prostszej części, czyli od tematyki. Chciałabym stworzyć polski blog, który przybliży Wam grę MMORPG jaką jest Blade and Soul . Jest to gra, która od wielu lat cieszy się dużą popularnością na wschodzie. Niestety u nas nie jest znana ze względu na brak oficjalnej i ogólnodostępnej wersji. Jednak dla chcącego nic trudnego i od jakiegoś czasu gram na rosyjskim serwerze. Należy jednak pamiętać, że jest to prywatny serwer, który od bardzo dawna nie miał najmniejszej aktualizacji. Dla zainteresowanych przetestowaniem gry na tym serwerze napisałam kilka mini poradników ( link ). Ze swojej strony bardziej polecam oficjalne serwery, np. japoński, na którym od jakiegoś czasu jestem. Pomimo wysokiego pingu da się na nim grać bez większych problemów. Podobnie jak w poprzednim wypadku, napisałam kilka poradników, które ułatwią Wam rozpoczęcie swojej przygody z B&S JP ( link ).

Przyszedł czas na trudniejszą część – kilka słów o mnie. W sumie grami MMORPG interesuję się od niedawna. Swoje pierwsze kroki w tego typu grach stawiałam w Terze , a następnie Aionie . Jednak to Blade & Soul stał się moim ulubionym tytułem wypuszczonym przez NCsoft . Jak do tej pory przetestowałam wszystkie klasy jakie są dostępne w grze, z wyjątkiem destroyera. Po prostu nie lubię biegać z wielkim i ciężkim toporem ;P

Do zobaczenia w grze ;)

リスちゃん ( B&S JP – 牡丹)

risu

P.S. Zapraszam do lektury i podzielenia się swoimi spostrzeżeniami lub uwagami. Konstruktywna krytyka jest zawsze mile widziana :)