Archiwa kategorii: PVP

Polski turniej Blade & Soul – aktualizacja

Organizatorzy Silesian Electronic Sports Arena oraz portal www.bladeandsoul.com.pl zapraszają wszystkich polskich graczy Blade & Soul na pierwszy turniej LANowy !

bns3

Pula nagród:
  • 1 miejsce – Fotel DXseat o wartości 1099 zł oraz 8.000 NCcoin
  • 2 miejsce – Płyta Główna Gigabyte o wartości 350zł oraz 4.000 NCcoin
  • 3 miejsce – Podkładka ProPAD oraz 2.000 NCcoin

Turniej odbędzie się 30 Kwietnia 2016 roku w Hali Widowiskowo-Sportowej w Tarnowskich Górach ul. Obwodnica 8 (przy Parku Wodnym).

Organizatorzy planują maksymalnie 64 graczy, więc pośpieszcie się z zapisami!

Turniej odbędzie się systemie do dwóch wygranych Aren 1vs1 (Bo3).

Więcej na ten temat znajdziecie w regulaminie na stronie http://ses-arena.pl/blade-soul/ oraz FanPage .

Link do zapisów .

Arena PvP – event

Chcieliśmy przekazać najświeższe informacje na temat trzeciego weekendu CBT oraz zapowiedzieć event związany z Areną PvP

Zbliża się kolejny (drugi) weekend CBT, a my skupiamy się na Arenie 1 vs 1 . To nie tylko moment, w którym będą się odbywać Mistrzostwa Świata w Korei, ale również chcieliśmy zapowiedzieć nasz event, w którym możecie uczestniczyć.

Mistrzostwa Świata

Podczas, gdy wielkimi krokami zbliżamy się do premiery Blade & Soul na rynku zachodnim, sama gra cieszy się już dużym powodzeniem w Korei, głównie ze względu na eSport. Już 13 i 14 listopada odbędą się tam Mistrzostwa Świata w Blade and Soul, a my wysłaliśmy tam nasz zespół, aby nagrać całe wydarzenie.

Na naszym kanale ( Twitch.tv ) będziemy transmitować na żywo Mistrzostwa Świata z Korei. Cała transmisja rozpocznie się 13 listopada o godzinie 11:45, komentatorami będą DjTechlive, Omeed Dariani oraz Julianne Harty. Z pewnością będzie to niesamowita rywalizacja, dlatego zachęcamy wszystkich do oglądania najlepszych graczy świata, którzy będą walczyć o tytuł Mistrza Świata w Blade & Soul.

Arena PvP – event

Nie tylko możcie oglądać walki profesjonalistów podczas Mistrzostw Świata, ale macie również szansę na walkę z Jaesung Lee – jednym z najlepszych graczy na Arenie w Blade & Soul – którego będziecie mogli wyzwać na pojedynek w czasie trzeciego weekendu CBT.

Już za jakiś czas udostępnimy odpowiedni formularz zgłoszeniowy, dzięki któremu będziecie mogli się zapisać i z odrobiną szczęścia otrzymać możliwość walki z Jaesung o sławę i nagrody. Każda osoba, którą wybierzemy otrzyma frakcyjny T-shirt, a Ci którym uda się pokonać Jaesung’a otrzymają kurtki Blade & Soul z limitowanej edycji. Nagradzamy nie tylko graczy, ale również publiczność, która będzie miała szansę zdobyć tę kurtkę! Cały event będzie transmitowany na oficjalnym kanale Blade and Soul, gdzie będziemy rozdawać nagrody dla osób, którzy będą obstawiać jak poradzą sobie poszczególni gracze. Cały czas będziemy rozdawać klucze do CBT3, a gdy Jaesung zostanie pokonany będziemy dawać Master Founder’s Pack. Nie ważne czy myślisz, że byłbyś w stanie pokonać Jaesung lub nie, powinieneś/powinnaś do nas zajrzeć i obejrzeć te rozgrywki.

Zapraszamy wszystkich do uczestniczenia w walkach na Arenie 1 vs 1 podczas drugiego weekendu Closed Bety (CBT2), która odbędzie się w dniach 13 – 16 listopada. Dlaczego? Ponieważ ranking z tego tygodnia będzie miał znaczący wpływ podczas przeglądania otrzymanych zgłoszeń. Wybierzemy tylko najlepszych graczy zarówno z Ameryki, jak i Europy, aby stoczyli walkę z Jaesoungiem na zasadzie „najlepszy z trzech”. Stream dla EU rozpocznie się 24 listopada o godz. 19:00, a dla NA 25 listopada o północy naszego czasu.

Czekajcie na dalsze informacje związane z formularzem zgłoszeniowym oraz samym eventem. Jeśli chcecie wziąć w nim udział, powinniście się skupić na walkach na Arenie 1 vs 1 w czasie trwania drugiego weekendu CBT.

EU – aktualizacja

Ciągle pracujemy nad naszymi klientami dla Niemiec oraz Francji, które zostaną wypuszczone podczas czwartego weekendu CBT (rozpocznie się dopiero 11 grudnia). Europejskie serwery będą dostępne już od najbliższego weekendu, czyli CBT2 i każdy kto ma wykupiony Founder’s Pack lub otrzymał zaproszenie do udziału w CBT2, będzie mógł grać korzystając z angielskiego klienta.

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, wszystkie postaci z bety otrzymają jednorazową kopię na nowych serwerach EU podczas CBT2, więc każdy powracający gracz EU będzie mógł kontynuować od miejsca, w którym skończył podczas poprzedniego weekendu, ale już na nowych serwerach EU.

„Rozkład jazdy” na wszystkie weekendy CBT

  • Closed Beta 2: 13 – 16 listopada,
  • Closed Beta 3: 24 – 30 listopada,
  • Closed Beta 4: 11 – 14 grudnia,
  • Closed Beta 5: 18 – 21 grudnia.

Źródło: link .

Arena 1 vs 1

Sprawdź swoje umiejętności na Arenie PvP

W Blade & Soul możesz walczyć z innymi graczami na wiele różnych sposobów.  Pierwszym z nich jest Open World PvP , a kolejnym jest Arena 1 vs 1.

Po wejściu na Arenę [F9] poziom oraz ekwipunek poszczególnych graczy ulegają wyrównaniu. Przykładowo gracz, który ma 20 poziom i wejdzie na Arenę, dostanie lvl up, tak aby mógł konkurować z graczami, którzy mają maksymalny poziom. Ale jeśli myślisz na poważnie o Arenie powinieneś jak najszybciej osiągnąć maksymalny poziom.

System w Arenie znajdzie Ci przeciwnika, który będzie miał podobne umiejętności (na podstawie rankingu), aby zapewnić jak najbardziej wyrównaną i sprawiedliwą walkę. Jeśli wolisz poćwiczyć swoje umiejętności i nie tracić przy tym rankingu, możesz skorzystać z opcji jaką jest Sparring, którą znajdziesz na dole ekranu. Po kliknięciu w odpowiedni przycisk zostaniesz poproszony/a o podanie nicku przeciwnika. Pamiętaj o tym, że w tym przypadku wielkość liter ma znaczenie.

Gdy system przydzieli Ci przeciwnika, Twoja postać automatycznie zostanie przeniesiona z Lobby na Arenę, gdzie będziesz miał/a 30 sekund na przygotowanie się do walki. W tym czasie możesz zmienić drzewka umiejętności, aby jak najlepiej przygotować się do walki ze swoim przeciwnikiem. Gdy już wybierzesz swoje umiejętności i jesteś gotowy/a do walki wciśnij Shift+F, aby rozpocząć rundę i nie czekać do końca czasu.

Walki na Arenie opierają się na zasadzie „najlepszy z trzech”, czyli wygrywa ten kto pokona swojego przeciwnika dwa razy. Aby wygrać musisz zredukować życie swojego przeciwnika do zera, albo zadać mu jak najwięcej obrażeń w ciągu trwania jednej rundy (3 minuty).

Za wykonywanie codziennych questów oraz za samo PvP będziesz otrzymywać odpowiednią walutę PvP, czyli Zen Beans. Pamiętaj o tym, że za wygraną na Arenie dostaniesz dużo więcej Zen Beans, niż za przegraną. Możesz je wymienić na różne nagrody, takie jak składniki potrzebne do craftingu, ulepszenia umiejętności lub materiałów. Pomimo tego, że Blade & Soul od razu zostanie wypuszczone ze zbalansowaną areną, najlepsze nagrody przyjdą z czasem. Będzie można je zdobyć za Sezony rankingowe, o których podamy więcej informacji po wydaniu oficjalnej gry.
Jeśli chcesz sprawdzić swoje umiejętności, wejdź na Arenę już teraz!

Źródło: link .

Turniej Blade and Soul

Czy zastanawialiście się kiedyś jak wygląda turniej w Blade and Soul ? Jeśli jeszcze nie mieliście okazji obejrzeć żadnego z nich, polecam zapoznać się z kilkoma filmikami zamieszczonymi na youtube. Ze swojej strony mogę powiedzieć, że warto popatrzeć jak grają profesjonaliści i co mogą zrobić na swoich postaciach. Dzięki temu od razu widać, że w tej grze żadna postać nie jest op. Liczą się tylko i wyłącznie umiejętności gracza ;)