warlock

Drzewka umiejętności

Właściwe użycie umiejętności jest kluczem do sukcesu

Przez trening, wysiłek i  przede wszystkim wytrwałość mistrzowie sztuk walki doprowadzają swoje umiejętności do perfekcji – styl ich klasy. Te umiejętności bardzo się różnią pomiędzy poszczególnymi klasami i w dużej mierze zależą od mądrości oraz przygotowania, które definiuje ich indywidualny styl. Umiejętności mistrzów sztuk walki zobowiązują ich samych do koncentrowania się, doskonalenia i zwiększania mocy oraz siły uderzenia. Przez skupianie się na jednej specjalności, nawet te same klasy przyzwać wybitnie różne umiejętności.

drzewko umiejętności

Na samym początku swojej przygody otrzymasz Martial Tome, który wyjaśnia sekrety umiejętności klanu Hongmoon, które są odpowiednie dla Twojej klasy. Gdy będziesz robił postępy i więcej się uczył to odblokujesz możliwość do dostosowania swoich umiejętności. Z każdym kolejnym levelem dostaniesz jeden punkt umiejętności do wydania.

Większość umiejętności może być ulepszona i dostosowana przy użyciu drzewka umiejętności, które jest pokazane w Twoim Martial Tome – jest to seria opcji, która pozwala zwiększyć siłę umiejętności lub wyspecjalizować się na wiele różnych sposobów. Kiedy otworzysz okno umiejętności zobaczysz wszystkie umiejętności, do których masz dostęp, informacje na temat tego jak je aktywować wraz z ich opisem – wliczając wszystkie wymogi lub warunki, które muszą zostać spełnione, a także ilość obrażeń jaką może zadać użycie danej umiejętności.

drzewko umiejętności

O ile jesteś poza walką możesz zmienić swoje umiejętności w dowolnym momencie. W ten sposób mistrzowie sztuk walki muszą się skupić i poprawiać swoje umiejętności dostosowując je do różnych sytuacji. Dodatkowo raz ustawione umiejętności można zapisać. W księdze umiejętności istnieje możliwość odblokowania dodatkowych stron, które pozwalają zapisać indywidualne ustawienia, dzięki temu można je zamieniać w dowolnym momencie. Przykładowo możesz mieć jeden build, który zrównoważy obrażenia i przeżywalność, aby łatwiej Ci było grać samemu, oraz drugi build, który byłby bardziej dopasowany do wspierania pozostałych graczy w walkach Open World PvP .

To jak dostosujesz swoje umiejętności zależy tylko i wyłącznie od Ciebie, ale zostały również udostępnione zalecenia jak zbudować drzewko, które będzie dobrze współgrać z Twoją klasą. Jest to dodatek specjalnie dla tych którzy wolą się skupić tylko na walce.

umiejętności - wybór

Podczas, gdy mistrzowie sztuk walki mogą trenować, zwiększając swój poziom i swoje zdolności w większości umiejętności, jest pogłoska, że można również odblokować sekretne techniki – najwyższe mistrzostwo danej umiejętności. Istnieje wiele rodzai legend oraz historii, o których szepcze się w lokalnych tawernach, rodzaj bajek, do których dążą mistrzowie sztuk walki, ale tylko kilku może je zdobyć. Odkrycie sekretnych technik jest krańcowym wyzwaniem dla wszystkich, którzy mają nadzieję osiągnąć mistrzostwo w swoich umiejętnościach oraz najwyższą sprawność wojskową.

Źródło: link .

Polska strona poświęcona grze Blade & Soul

refresh it on all site pages.