yun

Rasy

Gon

Gon wierzą, że ich przodkowie zrodzili się z oddechu smoków i korzystają z tej legendy z dumą.

Siła fizyczna i umiejętności bojowe są bardzo cenione pośród Gonów. Dążą do tego, aby być silnymi, sprawnymi i zdolnymi do pokonania każdego wyzwania, żeby użyć ich siły dla dobra pozostałych. To może sprawić, że Gon do pewnego stopnia będą łatwi do oszukania, kiedy chciwa osoba będzie chciała użyć przerażającej budowy ciała i łatwowiernej natury Gonów do prywatnych korzyści. Jednak dawno założone przyjaźnie z Gonami są twarde jak stal i jeśli będziesz prawdziwy zasłużysz na ich lojalność na całe życie.

W ich codziennym życiu, Gon porusza się i mówi w spokojnym oraz miarowym tempie. To przemyślane tempo zostało zapoczątkowane aby pomóc zneutralizować inną cechę Gonów: ich sławną porywczość. Z ich ogromną posturą i niesamowitą siłą, mało kto mógł stanąć na drodze tych potężnych ludzi, gdy Gon był rozgniewany.

Dostępne klasy:

 • Destroyer,
 • Kung Fu Master,
 • Force Master.

Jin

Słowo Jin (w starożytnym języku ze wschodniego kontynentu) oznacza „nieustępliwy wysiłek”. Jest to cecha charakterystyczna, która idealnie opisuje ludzi Jin, którzy stanowią większość sławnych ludzi na świecie.

Wojownicy Jin mogą wyglądać raczej przeciętnie i z pewnością są mniejsi niż ich odpowiednicy Gon, ale pod tą nieco zwyczajną powierzchownością znajduje się niesamowita siła i zawziętość, typowa dla spadkobierców Black Tortoise. Ich zwinność i postawa – nigdy się nie poddawaj daje wojownikom Jin reputację, którą tylko kilku zaryzykowałoby przetestowanie jej na polu bitwy.

Ludzie Jin zazwyczaj są przyjaźni i uprzejmi z mocną ideą zła oraz dobra. Ich wojownicy są często spotykani, gdy podróżują po kontynentach, pomagając będącym w potrzebie przez bezinteresowną pracę gdziekolwiek byli potrzebni.

Dostępne klasy:

 • Assassin,
 • Blade Master,
 • Kung Fu Master.

Lyn

Lyni z ich dużymi uszami oraz delikatnymi ogonami są potomkami Kirin, legendarnych zwierząt, które były zarówno psotne i nieprzewidywalne.

Lyni nie przetrwali w tym niebezpiecznym świecie przez zwykły przypadek; z natury mają czułe zmysły, które kierowały ich z dala od niebezpieczeństwa i pozwoliły im zobaczyć oszustwa oraz podstępy tam gdzie inni nie mogli tego ujrzeć. Lyni są bardziej znani z tego, że potrafią wykorzystywać w wysokim stopniu dopasowane zmysły, aby rozmawiać ze stworzeniami ze Spirit Realm, dając im zdolności do obcowania z Familiars i ujarzmiania siły ziemi.

Lyni są znani ze swojej nieco nieprzewidywalnej natury. Podczas pojedynczej rozmowy, Lyni mogą wyrazić wiele emocji, wliczając w to nienawiść, strach, zazdrość, miłość i szacunek.

Dostępne klasy:

 • Summoner,
 • Force Master,
 • Blade Dancer.

Yun

Yun jest rasą wyłącznie kobiecą, nierozłącznie splecioną ze światem naturalnym. Planeta jest przewodnikiem dla wszystkich Yun: są mocno związane z rytmem natury i tańczą według jej tempa.

Mityczny azjatycki ptak Funghuang, przekazał swoim potomkom cechy takie jak elegancja i wdzięk. Wrodzone estetyczne umiejętności robią z Yun jedne z najlepszych rzemieślników w całej krainie. Pozostałe rasy zwracają się do nich jak do ludzi, którzy wznieśli się na szczyty umiejętności artystycznych i kreatywności, ponieważ Yun wplatają piękno do wszystkiego co robią. Yun coraz bardziej angażują się we współczesnym społeczeństwie, aby przywrócić równowagę na świecie.

Godność jest kluczem dla Yun, które są zdolnymi wojownikami, starającymi się zrównoważyć swój czas spędzony na walce przez uczenie i medytowanie z innymi.

Dostępne klasy:

 • Force Master,
 • Blade Master,
 • Kung Fu Master.

Źródło: link .

Polska strona poświęcona grze Blade & Soul

refresh it on all site pages.