soul shield

Soul Shield

Mistrzowie sztuk walki nie polegają na pancerzu, zamiast tego zwiększają swoją siłę dzięki Soul Shield.

Mistrzowie sztuk walki rzadko polegają na pancerzu, zamiast tego czerpią swoją moc z treningów, medytacji i panowania nad otaczającymi ich elementami. Pomimo tego, że jako jeden z nich nie zakładasz żadnej zbroi, a przynajmniej takiej, która oprócz wyglądu daje Ci jakąkolwiek dodatkową obronę, Twoje Soul Shield (medaliony o olbrzymiej mocy) zwiększą Twoje zdolności, zarówno ofensywne, jak i defensywne.

Ogólny zarys

Twoje Soul Shield składa się z ośmiu pojedynczych części, a każda z niech jest ustawiona pod innym kątem, tworząc ośmiokąt. Podczas swoich przygód będziesz zbierał kawałki, których będziesz mógł użyć w swoich Soul Shield, aby zwiększyć swoje statystyki. Każdy kawałek jest częścią zestawu i za używanie 3, 5 lub 8 elementów dostaniesz dodatkowe bonusy do statystyk. To z kolei pozwala Ci na dowolne mieszanie i dostosowywanie Twoich Soul Shield – możesz użyć 3 części jednego zestawu oraz 5 części innego, aby uzyskać lepsze wyniki.

Najpotężniejsi i wszechstronni mistrzowie sztuk walki szukają poszczególnych kawałków Soul Shield, starając się skompletować cały zestaw. W tym momencie warto też wspomnieć o tym, że gdy atakujesz przeciwników bez jakiegokolwiek ubrania, Soul Shield nie są aktywne. Aby je aktywować musisz mieć założony na siebie jakikolwiek dobok .

Ekwipunek

W swoim ekwipunku masz do dyspozycji specjalną zakładkę przeznaczoną tylko i wyłącznie dla Soul Shield. Dzięki temu szybko możesz zobaczyć w jakim stanie są Twoje zestawy, których części ciągle potrzebujesz oraz będziesz mógł porównać informacje na pojedynczych kawałkach lub całych zestawach.

Posiadasz również opcję stworzenia „zapasowego” Soul Shield. Korzystając z zebranych przez Ciebie części możesz zbudować zestaw zastępczy, z innymi statystykami i bonusami – jest to szczególnie przydatne kiedy musisz przełączać się pomiędzy PvE, a PvP.

Założenie „zapasowego” zestawu Soul Shield jest bardzo proste i może być wykonane w dowolnym momencie (o ile znajdujesz się poza walką).

Źródło: link .

soul shield

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *