Blade Dancer

Ulepszanie broni

W Blade & Soul Twoja broń rośnie w siłę wraz z Tobą.

Bez względu na to jaką ścieżkę wybierzesz, Twoja broń będzie nieodłącznym narzędziem podczas Twojej przygody. Od momentu, gdy wybierzesz sztukę walki, w której chcesz się szkolić i odbędziesz swój pierwszy trening, Twoja broń będzie z Tobą do samego końca. Na początku swojej przygody spotkasz się z bronią o ogromnej sile – bronią Hongmoon – będzie ona Twoją bronią. Jest to narzędzie, które zatrzymasz przy sobie i w czasie swojej podróży będziesz pracował, aby zwiększyć jej siłę.

Kiedy pokonasz swoich przeciwników możesz zdobyć ich broń lub dostać kryształy, których będziesz mógł użyć do nasycenia swojej broni ich siłą. Gdy dodasz inną broń do swojej, podniesiesz jej poziom oraz zwiększysz jej siłę oraz właściwości.

Gdy broń osiągnie 5 poziom, może zostać przebita (breakthrough) do 6 poziomu przy użyciu konkretnej broni i rzadkich odczynników.

Teraz Twoja broń może kontynuować swoją podróż do 10 poziomu. Gdy zbierzesz wszystkie rzadkie składniki oraz zdobędziesz inną (rzadką) broń będziesz mógł ją przekształcić w nową broń. Po transformacji Twoja broń powróci do 1 poziomu, ale będzie miała inny wygląd oraz nazwę.

Broń potrzebną do przebicia lub transformacji można zdobyć poprzez pokonanie trudnych przeciwników. Z kolei rzadkie odczynniki można zdobyć poprzez wykonywanie powtarzalnych zadań na pewnych obszarach świata.

Oprócz broni, będziesz mógł ulepszać również pozostałe akcesoria. Możesz to zrobić dokładnie w ten sam sposób – karmiąc je innymi akcesoriami oraz przebijając przy użyciu rzadkich akcesoriów i odczynników.

Nie wszystkie bronie, które zdobędziemy od naszych przeciwników zostały stworzone do zniszczenia: dostarczają one unikalnego wyglądu, który możesz zatrzymać i użyć do zmiany wyglądu własnej broni. Oprócz tego krążą historie, że istnieją bardzo rzadkie i potężne, wręcz legendarne bronie, które z powodzeniem mogą rywalizować z potęgą Twojej broni Hongmoon na najwyższych poziomach fachowości.

Sukces mistrza sztuk walki nie zależy tylko od jego fizycznej siły i treningu, ale również od jego broni.

Źródło: link .

7 myśli nt. „Ulepszanie broni”

  1. Masz napisane w komunikacie co trzeba wpisać (np. Use). Tylko pamiętaj o tym, że wielkość liter ma znaczenie.

   Odpowiedz
  1. W tym momencie jest tylko jedna droga ulepszania broni. Ten ostatni screen jest tylko poglądowy i pokazuje jak wyglądało przejście ze starej na nową drogę ewolucji broni (obecnie jest już tylko jedna). Jak do tej pory nie udało mi się podbić własnej broni, aby sprawdzić co jest wymagane na kolejne przebicia, ale pracuje nad tym i mam nadzieje, że uda mi się to ogarnąć jak najszybciej :)

   Odpowiedz
  1. Niestety nie. Gra od czasu Alphy zmieniła się nie do poznania, tak samo sposób ulepszania itemów.

   Odpowiedz
 1. Witam mam pytanie czy dostanę nową bron na 45-50 lvl czy po zdobyciu odpowiedniego lvl postaci będę miał możliwość ulepszenia starej broń jaką posiadam to Ifernal axe mam 47 lvl i q żółtego Chapter 14 :Plogging Along prosze o odp.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *