Head Start – 15 stycznia

Gotowi na dzisiejszy Head Start?

Wszystkie osoby, które zakupiły Founder’s Pack będą mogły rozpocząć swoją przygodę z Blade & Soul już dzisiaj (serwery zostaną uruchomione o 19:00). Pamiętajcie o aktywacji swojego Founder’s Packa na koncie NCSOFT, aby otrzymać wszystkie bonusy.

Jeśli nie będziecie mogli dzisiaj zagrać serdecznie zapraszam do oglądania dwóch streamerów:

 • http://www.twitch.tv/666gac666 ,
 • http://www.twitch.tv/lightnii .

Mam dla Was jeszcze jedną wiadomość – najprawdopodobniej w najbliższej przyszłości zostanie zorganizowany mały turniej PvP. Udział w nim będzie mógł wziąć każdy :) Więcej informacji na ten temat postaram się podać wkrótce.

Do zobaczenia w grze!

15 myśli nt. „Head Start – 15 stycznia”

 1. Witam, czy jest gdzieś opisane jak wygląda system gildyjny w Blade and soul? Chodzi mi o to czy są jakieś wojny 50vs50 i jakie korzyści płyną z bycia w gildii?

  Odpowiedz
  1. W dużym skrócie – jako takiego GvG nie ma, a jedyną formą Open World PvP są frakcje. Zawsze istnieje możliwość zorganizowania „ustawki”, ale wtedy trzeba uzgodnić która gildia jakie kostiumy będzie nosić. Nie wiem jak będzie w tej wersji, ale wcześniej do Hongmoon leveli potrzebny był item, który można zrobić tylko w gildii. Dlatego moim zdaniem największym plusem (oprócz aspektów społecznych) jest crafting. Grać dasz radę solo, ewentualnie z randomami i nie powienieneś mieć najmniejszego problemu z contentem :)

   Odpowiedz
 2. Mam pytanie, czy na „Signature Pack” jet możliwość grania na head starcie?

  Odpowiedz
  1. Niestety nie, ponieważ jedynie Founder’s Pack daje dostęp do Head Startu.

   Odpowiedz
 3. Czy gra będzie dostępna dla wszystkich bez dodatkowych opłat ?. Aktualnie nie mogę się połączyć.

  Odpowiedz
  1. Tak, gra będzie w systemie f2p i będzie dostępna dla wszystkich od wtorku (19.01, godz. 6:01).

   Odpowiedz
 4. Podobno, Windrest od 21 prawda ? Można już w ogóle konta zakładać xD?

  Odpowiedz
  1. Tu jest pełny „rozkład jazdy”:
   https://forums.bladeandsoul.com/topic/146617-character-restriction-schedule/ . Czyli Windrest będzie zamknięty od 21:00 naszego czasu (oraz od 6 rano do 8:59). Konto możesz założyć na stronie ncsoft, ściągasz i instalujesz grę, a później tylko się logujesz i możesz grać. Od razu mówię, że kolejki mogą być dość długie patrząc po Head Starcie.

   Odpowiedz
 5. Gra jeszcze nie wystartowała jako f2p a na „Windrest” są kolejki logowania. Nawet posiadając premium nie ma się zdanych przywilejów do wchodzenia na serwer (599 w kolejce) ;(
  strach pomyśleć co będzie gdy gra wystartuje jako f2p.

  BTW. Gram w B&S od 2 dni i jest na prawdę spoko, zobaczymy czy mnie wciągnie na długo.

  Chciałem się jeszcze zapytać czy może jakiś polski klan na windrest nie poszukuje 2 graczy do pomocy ;)

  Odpowiedz
  1. Z tymi kolejkami to jest istny dramat. Najgorzej jest na serwerach NA (np. Mushin), bo tam w kolejce trzeba spędzić kilka godzin. Za +/- tydzień powinno być już dużo lepiej i kolejki powinny zniknąć. Pożyjemy, zobaczymy :)
   Na Windrest jest kilka polskich gildii, więc podejrzewam, że znajdziecie coś dla siebie. Zajrzyjcie na forum do działu klany – link . Jest tam kilka gildii, które obecnie rekrutują.

   Odpowiedz
  1. Możesz zmienić zarówno frakcję, jak i gildię. Przy frakcji jest taki problem, że musisz się dostać do pierwszego campu w Cinderlands i tam znaleźć odpowiedniego npc. Czyli frakcję można zmienić dopiero około 20 lvl.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *