The Edge of Twilight

Dawn of the Lost Continent – Story

Już za miesiąc poznacie dalszą historię Blade & Soul, zawartą w Akcie VIII.

Twilight’s Edge został skradziony przez Mushina i Yurę, co niesie ze sobą pewne konsekwencje. W tym samym czasie, Jinsoyun jest nadal w śpiączce. Ale na szczęście nie wszystko jest stracone skoro niedawno pojmany Dark Vicar ujawnił, że na zagubionym kontynencie Solak można odnaleźć lekarstwo. Zaginione miasto Yun (Valindria) będzie jedyną bezpieczną przystanią i Waszym następnym celem podróży w Solak.

Akt VIII: The Edge of Twilight

Chol Mugo i jego latający statek (Iron Shadow) gładko zmierza na zachód, w kierunku nowych przygód. Podczas Waszej wędrówki spotkacie starych znajomych takich jak Namsoyoo, odwiedzicie ziemie Volkami, odnajdziecie strażników Khashabi Tribe, przyjmiecie schronienie w Valindria i nie tylko.

Wasza podróż nie jest ograniczona tylko do nowych terenów. Wraz z powiększeniem dostępnej mapy, zwiększy się do 55 maksymalny poziom postaci. Ukończenie Aktu VIII da Wam wiele interesujących nagród, m. in. kostium Indomitable, zestaw Sacred Longgui Soul Shield oraz akcesoria Solak. Gdy poczujecie się na siłach spróbujcie swoich sił w nowych instancjach oraz rajdach.

Indomitable
Indomitable
Indomitable
Indomitable

Źródło: link .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *