Zagraj w CHILLI GOLD za darmo online w kasynie online 22bet

Automat online Chilli Gold został zaprojektowany w stylu meksykańskiej fiesty. Wśród typowo meksykańskiej scenerii, pełnej ogromnych, kłujących kaktusów, graczy wita wesoły i radosny gość w nietypowym nakryciu głowy, a także osiołek wyglądający zza planszy gry.

Logo gry, znajdujące się w centrum, jest w kolorze czerwono-złotym, co jest zgodne z samą nazwą, a sam automat ma ramkę z logo 22bet. Papryczki chili obecne w projekcie tytułu są uwypuklone. I jest ku temu powód. Ponieważ chili w automacie do gry Chilli Gold jest specjalnym symbolem gry.

Tradycyjna grafika i muzyka w stylu meksykańskim są szczególnie interesujące w projekcie tego automatu.

Opis interfejsu gry

Automat Chilli Gold to jeden z najciekawszych automatów spośród tych oferowanych przez NYX Gaming. Panel sterowania w zabawce Chilli Gold jest całkowicie łatwy w obsłudze. W dolnej części interfejsu znajdują się pola, w których wyświetlane są wyniki i wygrane. Powyżej znajdują się przyciski przeznaczone do sterowania automatem do gry Złoto Chile. Za pomocą strzałek można ustawić wartość kredytów. Klawisze 1, 2, 3, 4, 5, umieszczone w rzędzie, służą do ustawiania liczby kredytów dla każdej aktywnej linii. Tradycyjny przycisk Spin uruchamia bębny. Gra posiada również tryb Autospin. Po prawej stronie znajduje się przycisk Wypłać, który otwiera tabelę wypłat. Przedstawia wszystkie możliwe kombinacje wygrywające i opisuje szanse na wygraną.

refresh it on all site pages.